www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 Tрпе и Трпана

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 36365
Репутација : 1
Локација : Струмица

Tрпе и Трпана Empty
ПишувањеПредмет: Tрпе и Трпана   Tрпе и Трпана Icon_minitimeСре Jул 01, 2009 3:11 pm

Овде пишете вицови од Трпе и Трпана.
Еве прв јас :
Учителката ги испрашува децата на буква, на буква. Трпе цело време
крева рака ама оваа не го дига бидејќи знае дека ќе тресне нешто
безобразно. Дошла до буквата Ф, само Трпе крева рака а учителката
решава да му даде шанса, бидејќи нема ништо безобразно на таа буква.
- Ајде Трпе, кажи збор на Ф?
- Фичка!
- Трпе, па не постои таков збор бе дете.
- Фостои, фостои! Среќен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 36318
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Tрпе и Трпана Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tрпе и Трпана   Tрпе и Трпана Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:56 am

Му вели наставничката на Трпе:
Трпе кажи ми 5 домашни животни
Трпе: 2 мачки и 2 кучиња !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.man_utd_news.bloger.hr
 
Tрпе и Трпана
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Забава :: Хумор-
Отиди до: