www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 Промена на ник (корисничко име)

Go down 
АвторПорака
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 36949
Репутација : 2

Промена на ник (корисничко име) Empty
ПишувањеПредмет: Промена на ник (корисничко име)   Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 1:04 am

Е сами неможете да си го мењаате! Задева Можам да ја вклучам таа оцпија, но ќе се направи голема забуна, ќе ги мењавате секој ден..
Затоа дозволено ви е еднаш неделно да го смените вашиот ник, ако сакате да ви го сменам, пишете тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Промена на ник (корисничко име)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: КуЛиРаЈ :: Kулирај-
Отиди до: