www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Регистрирајте се Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Август 2022
ПонВтоСреЧетПетСабНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com - Услови за регистрирање


И покрај тоа што администраторите ќе се обидат да го избришат или променат секој материјал што носи кршење на закони што е можно побрзо невозможно е да се видат сите пораки и мислења. Вие разбирате дека сите мислења на овој форум ги изразуваат мислењата на авторите им, а не на администраторите, модераторите или вебмастерот (освен мислењата напишани од нив) соодветно тие не носат никаква одговорност.

Се согласувате дека нема да пишувате никаков груб, неприличен, вулгарен, плашлив, омразлив, сексуално ориентиран или било каков материјал кој може да наруши закони. Во спротивно може да се случи ваше банирање од форумот. (И вашиот Интернет провајдер да биде информиран) IP адресата од која ќе ги пишувате вашите мислења ќе биде запишана за да се запазат овие услови. Се согласувате дека вебмастерот, администраторите и модераторите на овој форум имаат право да ги избришат и променат вашите мислења секогаш кога ќе ги нарушите условите. Се согласувате дека секоја информација која ја внесувате може да биде запишана во нашата база. И покрај тоа што оваа информација нема да биде дадена на трети личности без ваше одобрение, вебмастерот, администраторите и модераторите не носат одговорност на хакерските упади кои можат да резултираат со очевидност на вашите податоци.

Системот на овој форум користи cookies за да ја запази информацијата на вашиот компјутер. Тие не содржат никаква информација која ќе ја напишете овде, туку се користат да се подобри функционалноста на форумите. Вашата е-маил адреса се користи само за потврда на регистрацијата (и за испраќање на лозинката ако случајно сте ја заборавиле).

Со кликнување на Согласен сум вие ги примате горенаведените услови.
Форумов нема правила и нема сериозни дискусии! Тоа го прави различен од сите други форуми.Само кулирајте!