www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Поени Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Поени

Go down 

Дали ви се допаѓа оваа дадотека?
 Да
 Не
 Се исто..
Види ги резултатите
АвторПорака
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 44119
Репутација : 2

Поени Empty
ПишувањеПредмет: Поени   Поени Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 12:41 am

Како што забележивте, на форумов има Поени. Поените не значат ништо, не добивате награди или слично. Поените се само колку за (украс) да можете да се "натпреварувате" со другите членови, кој повеќе поени има (лее види ја иам 1000 поени на форум, ти?-Ја 664. Хаха! подобар сум!) Насмевка
Еве како се добиваат поени:
+1 поен за секој коментар на нечиј профил
+1 поен за секое мислење во било која тема
+3 поени за секоја направена (креирана, почната) тема од ваша страна, било каде
+5 поени за секој додаден или прифатен пријател (ве молам да не ги додавате пријателите безврска, како што пишав погоре, поените немаат значење)
+10 поени за секој поминат (поминат не значи време поминато онлајн, значи и офлајн да си бил пак ќе се брои) ден на форумов од датумот на регистрирање

Предлози, прашања за поениве имате?
Вратете се на почетокот Go down
 
Поени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: КуЛиРаЈ :: Kулирај-
Отиди до: