www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Дали сакате да се правите Емо?

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 43535
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 2:29 am

Значи дали сакате да се правите Емо?
Јас не би сакал, мразам ЕМО ..
Вратете се на почетокот Go down
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 43338
Репутација : 0
Години : 28
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:36 am

Тема: Играчница.


Он Топик: Не, али девојки Емо обожавам.Што е со темиве? ЛОЛ
Вратете се на почетокот Go down
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 43535
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:42 am

Хах, па тука треба да биде таа тема бре..
И + тоа ние не препишуваме од Кајгана Намигнување
Вратете се на почетокот Go down
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 43338
Репутација : 0
Години : 28
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:44 am

Не се глупирај.
Каква дискусија ке развиеш на оваа тема? Форумот за игри ли е? Тука се одговара со ДА или НЕ.
Нема никаква дискусија тука.
А форумите за ДА или НЕ ли одговори се, се знае развијање на дискусии и слично.
Вратете се на почетокот Go down
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 43535
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:46 am

Не го читај ова : Форум без правила!Форум без сериозни дискусии! Само кулирајте...
Сепак форумот ке биде направен за све!!
И ај да не ја тупиме толку!
Вратете се на почетокот Go down
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 43338
Репутација : 0
Години : 28
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 4:05 am

ШИТ.
Бегам од форум.
Чао.
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 44119
Репутација : 2

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:44 am

Се правев емо, сакав да се правам емо, имав шишка до устата ми беше долга ама ја ишишав пред негое време
И НАЈВЕЌЕ САКАМ ЕМО И GOTH женски
Xfire напиша:
ШИТ.
Бегам од форум.
Чао.
Toa беше пред да го смениме форумов потполно. Форум без правила беше старата верзија, а оваа новава има правила.
А тоа дали ќе седиш на форум е твое право. Чао, можеби ќе се видиме друг пат
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 43488
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 11:50 am

Мразам Емо...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.man_utd_news.bloger.hr
Sponsored content
Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сакате да се правите Емо?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Дискусии :: Мода и убавина-
Отиди до: