www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Tрпе и Трпана Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Tрпе и Трпана

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 43535
Репутација : 1
Локација : Струмица

Tрпе и Трпана Empty
ПишувањеПредмет: Tрпе и Трпана   Tрпе и Трпана Icon_minitimeСре Jул 01, 2009 3:11 pm

Овде пишете вицови од Трпе и Трпана.
Еве прв јас :
Учителката ги испрашува децата на буква, на буква. Трпе цело време
крева рака ама оваа не го дига бидејќи знае дека ќе тресне нешто
безобразно. Дошла до буквата Ф, само Трпе крева рака а учителката
решава да му даде шанса, бидејќи нема ништо безобразно на таа буква.
- Ајде Трпе, кажи збор на Ф?
- Фичка!
- Трпе, па не постои таков збор бе дете.
- Фостои, фостои! Среќен
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 43488
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Tрпе и Трпана Empty
ПишувањеПредмет: Re: Tрпе и Трпана   Tрпе и Трпана Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:56 am

Му вели наставничката на Трпе:
Трпе кажи ми 5 домашни животни
Трпе: 2 мачки и 2 кучиња !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.man_utd_news.bloger.hr
 
Tрпе и Трпана
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Забава :: Хумор-
Отиди до: