www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Плавуши Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2020
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

 

 Плавуши

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 40075
Репутација : 1
Локација : Струмица

Плавуши Empty
ПишувањеПредмет: Плавуши   Плавуши Icon_minitimeСре Jул 01, 2009 3:15 pm

Овде пишувајте за плавушите, еве прво јас:Една многу секси плавуша имала
продавница за бадеми и лешници и други апетисани, ама не можела се сама
да постигне. Затоа на вратата ставила натпис што гласи вака:
- Сопственичката на оваа продавница бара двајца мажи што добро чукаат. Насмевка
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 40028
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Плавуши Empty
ПишувањеПредмет: Re: Плавуши   Плавуши Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:58 am

Зашто плавуша кога ќе се потпре на зид, заидот паѓа???

Затоа што попаметниот попушта!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.man_utd_news.bloger.hr
 
Плавуши
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Забава :: Хумор-
Отиди до: