www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Цветко Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Цветко

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 43535
Репутација : 1
Локација : Струмица

Цветко Empty
ПишувањеПредмет: Цветко   Цветко Icon_minitimeСре Jул 01, 2009 3:21 pm

Ајде да пишуваме вицови за Цветко.
Ајде вие прво! Насмеан
Вратете се на почетокот Go down
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 43488
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Цветко Empty
ПишувањеПредмет: Re: Цветко   Цветко Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 1:56 am

Го прашуваат Цветко:
Спортуваш?
-Не
Пушиш?
-Не
Пиеш?
-Не
Бркаш женски?
-Не
Па добро бе човече како се забавуваш?
-Фрлам јајца во вентилатор.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.man_utd_news.bloger.hr
 
Цветко
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Забава :: Хумор-
Отиди до: