www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Промена на ник (корисничко име)

Go down 
АвторПорака
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 44119
Репутација : 2

Промена на ник (корисничко име) Empty
ПишувањеПредмет: Промена на ник (корисничко име)   Промена на ник (корисничко име) Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 1:04 am

Е сами неможете да си го мењаате! Задева Можам да ја вклучам таа оцпија, но ќе се направи голема забуна, ќе ги мењавате секој ден..
Затоа дозволено ви е еднаш неделно да го смените вашиот ник, ако сакате да ви го сменам, пишете тука
Вратете се на почетокот Go down
 
Промена на ник (корисничко име)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: КуЛиРаЈ :: Kулирај-
Отиди до: