www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  БарајБарај  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Репутација Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2021
ПонВтоСреЧетПетСабНед
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar

 

 Репутација

Go down 
АвторПорака
??????
ГостинРепутација Empty
ПишувањеПредмет: Репутација   Репутација Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 8:01 pm

Обично, на phpbb форумите нема репутација, но на овој има!
Еве со слика е објаснето како се дава репутација
https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/1zo7mea.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 44119
Репутација : 2

Репутација Empty
ПишувањеПредмет: Re: Репутација   Репутација Icon_minitimeЧет Апр 23, 2009 9:33 pm

Да дополнам..
Мораш да имаш 10 мислења за да можеш да даваш репутацииИсто така мораш да имаш 1репутација за да можеш да даваш.Можеш 3 пати на ден да даваш репутација
Вратете се на почетокот Go down
 
Репутација
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: КуЛиРаЈ :: Kулирај-
Отиди до: