www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com - Portal


www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..

Latest topics
» да зошто да не
by Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
by Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
by Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
by Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
by Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Top posters
ApocalypticA
 
stolee
 
Admin
 
Xfire
 
maksovizija
 
Март 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Што да додадеме на порталов?
Чет Апр 23, 2009 1:45 am by Admin
Ваши предлози, што да додадеме на порталов? Можете и било какви алатки (часовници, игри), само пратете ни го HTML кодот.


Comments: 0
Poll
Ќе ги почитуваш правилава?
 Да, се колнам во тастатурава! :)
 НЕ! Како не, немам друга работа, ќе почитувам правила...
 Не ги прочитав, ме мрзи!
Види ги резултатите
YouTube клип
The Lonely Island-Jizzed In My Pants
Спот + песна. Песнава е многу добра (смешна за некои), мене ми е веќе омилена.
Виц
Што е разликата помеѓу Македонец и Грк?
-Македонецот ебe жени, а на Гркот му ја ебат жената.

Насмеј се, да не пропадне вицов!
Реклами
Ме-Читаш
Бадијала! Форум
Започни
Forumotion