www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 Дали сакате да се правите Емо?

Go down 
АвторПорака
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 36365
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 2:29 am

Значи дали сакате да се правите Емо?
Јас не би сакал, мразам ЕМО ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 36168
Репутација : 0
Години : 26
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:36 am

Тема: Играчница.


Он Топик: Не, али девојки Емо обожавам.Што е со темиве? ЛОЛ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 36365
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:42 am

Хах, па тука треба да биде таа тема бре..
И + тоа ние не препишуваме од Кајгана Намигнување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 36168
Репутација : 0
Години : 26
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:44 am

Не се глупирај.
Каква дискусија ке развиеш на оваа тема? Форумот за игри ли е? Тука се одговара со ДА или НЕ.
Нема никаква дискусија тука.
А форумите за ДА или НЕ ли одговори се, се знае развијање на дискусии и слично.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ApocalypticA
Администратор
ApocalypticA

Male Мислења : 68
Поени : 36365
Репутација : 1
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 3:46 am

Не го читај ова : Форум без правила!Форум без сериозни дискусии! Само кулирајте...
Сепак форумот ке биде направен за све!!
И ај да не ја тупиме толку!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Xfire
Напнат
Напнат
Xfire

Male Мислења : 5
Поени : 36168
Репутација : 0
Години : 26
Локација : Струмица

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 4:05 am

ШИТ.
Бегам од форум.
Чао.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 36949
Репутација : 2

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 7:44 am

Се правев емо, сакав да се правам емо, имав шишка до устата ми беше долга ама ја ишишав пред негое време
И НАЈВЕЌЕ САКАМ ЕМО И GOTH женски
Xfire напиша:
ШИТ.
Бегам од форум.
Чао.
Toa беше пред да го смениме форумов потполно. Форум без правила беше старата верзија, а оваа новава има правила.
А тоа дали ќе седиш на форум е твое право. Чао, можеби ќе се видиме друг пат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
stolee
Модератор
Модератор
stolee

Male Мислења : 66
Поени : 36318
Репутација : 2
Локација : Радовиш

Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitimeЧет Jул 02, 2009 11:50 am

Мразам Емо...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.man_utd_news.bloger.hr
Sponsored content
Дали сакате да се правите Емо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали сакате да се правите Емо?   Дали сакате да се правите Емо? Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сакате да се правите Емо?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Дискусии :: Мода и убавина-
Отиди до: