www.sp-mk.com
www.sp-mk.com
www.sp-mk.com

www.sp-mk.com
 
HomeHome  PortalPortal  CalendarCalendar  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Потребни се модератори, новинари, гејмери... Повеќе прочитајте во оваа тема
Форумов е нов, затоа очекувајте многу измени, нови работи итн..
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» да зошто да не
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 6:02 pm

» амиии не
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 5:56 pm

» епа така ти викаме
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» омилен лик
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:27 pm

» хехе
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» да
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» фејк
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» локал
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 4:25 pm

» aha
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

» дада
Сленг Icon_minitimeby Admin Вто Aвг 18, 2009 2:50 am

Мај 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar

Share
 

 Сленг

Go down 
АвторПорака
Admin
Админ
Админ


Male Мислења : 32
Поени : 36949
Репутација : 2

Сленг Empty
ПишувањеПредмет: Сленг   Сленг Icon_minitimeПет Апр 24, 2009 3:26 am

Ги знаете сите де.. Да не треба да ги опишувам Насмевка
Сакам да отворам тема нешто како фан клуб на сленг.. Се ново за нив пишујте тука, еве сега имаат нова песна, Заш Што Ќе Ти Бидит
Многу е добра, како и генста оро, текстот е луд!
Еве ви ја на јутуб
https://www.youtube.com/watch?v=nVpe74gT6Fs
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Сленг
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
www.sp-mk.com :: Дискусии :: Музика-
Отиди до: